Liikmed

Filtreeri liikmeid:

AS Elva E.P.T.

Kirde põik 6, 61506 Elva

Tel: 735 6386 | Mob: 515 2586

E-post: elva.ept@elvaept.ee

http://www.elvaept.ee/

 

Kontaktisik: Mait Märtin

Freesturvas | Turba suurpall

Era Valduse AS

Metsanurga 2, Märjamaa, 78318 Raplamaa

Tel: 482 1762 | Mob: 507 4220

E-post: info@eravalduse.ee

http://www.eravalduse.ee

 

Kontaktisik: Allar Peek

Turba suurpall | Freesturvas

OÜ Hiiu Turvas

Teenindusjaama, Leigri küla, Hiiu vald, Hiiumaa 92247

Tel: 463 1366 | Mob: 507 3896

E-post: hiiuturvas@gmail.com

 

Kontaktisik: Olev Kuuse

Freesturvas

AS Jiffy Products Estonia

Papiniidu 5a/1, 80010 Pärnu

Tel: 445 5133 | Mob: 506 6492

E-post: info@jiffy.ee

https://www.jiffygroup.com/

 

Kontaktisik: Karmo Leemet

Kasvusubstraat | Turba suurpall | Freesturvas

AS Kraver

Väike 2, 71004 Viljandi

Tel: 433 3132 | Mob: 5343 0212

E-post: info@kraver.ee

 

Kontaktisik: Elar Abram

Freesturvas

OÜ MV Turvas

Tallinna tn 61, 93818 Kuressaare

Tel: 455 6631 | Mob: 524 8846

E-post: mvturvas@tt.ee

 

Kontaktisik: Urmas Sillavee

Freesturvas

AS Nurme Turvas

Nurme küla, Tori vald, 85004 Pärnu mk

Tel: 44 20 521 | Mob: 52 40 518

E-post: nurmeturvas@nurmeturvas.ee

http://www.nurmeturvas.ee

 

Kontaktisik: Mikk Sarv

Freesturvas | Turba suurpall

AS Prelvex

Tehnika 3, 72213 Türi

Tel: 387 8456 | Mob: 505 1194

E-post: prelvex@hot.ee

 

Kontaktisik: Tarmo Thomson

Freesturvas | Tükkturvas (pressitud)

OÜ Rakvere Põllumajandustehnika

Puiestee 2, Sõmeru 44201 Lääne-Virumaa

Tel: 327 0870 | Mob: 508 8135

E-post: rpmt@rpmt.ee

http://www.rpmt.ee/

 

Kontaktisik: Tiit Kuusmik

Freesturvas | Turba suurpall

AS Ramsi Turvas

Turba tee 12, Ramsi, 71101, Viljandi vald

Tel: 433 3302 | Mob: 503 6146

E-post: tarmo@estpeat.ee

https://www.ramsiturvas.ee/

 

Kontaktisik: Tarmo Rattasep

Kasvusubstraat | Turba suurpall | Freesturvas | Freesturvas | Tükkturvas (pressitud)

Rapla Turvas OÜ

Tallinna mnt 22, Rapla 79512, Raplamaa

Tel: | Mob:

E-post: kristjan@raplaturvas.ee

 

Kontaktisik: Kristjan Kuuse

Freesturvas

OÜ Siimusti Känd

Siimusti, 48444 Jõgeva mk

Tel: 773 9331 | Mob: 518 3059

E-post: siimustikand@gmail.com

 

Kontaktisik: Aimur Spelman

Freesturvas | Alusturvas

Skywind OÜ

Töökoja, Suur-Nõmmküla / Klottorp, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

Tel: | Mob: 5698 7277

E-post: erlend@skywind.ee

http://skywind.ee/

 

Kontaktisik: Erlend Kotkas

Freesturvas

AS Tara-Torf

Pajusi mnt 18, 48106 Põltsamaa

Tel: 776 9808 | Mob: 505 2038

E-post: taratorf@hot.ee

 

Kontaktisik: Urmas Kulu

Freesturvas

AS Tootsi Turvas

Papiniidu 5, Büroomaja 1, 80010 Pärnu

Tel: | Mob: 512 4119

E-post: matti.puuronen@tootsiturvas.ee

https://www.tootsiturvas.ee/

 

Kontaktisik: Matti Puuronen

Freesturvas | Turba suurpall | Plokk turvas | Alusturvas | Freesturvas | Tükkturvas (pressitud) | Hakkepuit

AS Torf

Tallinna mnt 26a, Lihula linn, Lääneranna vald 90303, Pärnu maakond

Tel: | Mob: 559 59259

E-post: torf@hot.ee; marko@astorf.ee

 

Kontaktisik: Marko Kulman

Freesturvas | Alusturvas

Van der Knaap Eesti OÜ

Määrastu, Leevaku küla, Räpina vald 64428, Põlvamaa

Tel: | Mob: 504 1874

E-post: aivarjogiste@vanderknaap.info

https://www.vanderknaap.info/en/

 

Kontaktisik: Aivar Jõgiste

Freesturvas

OÜ Vestur

Tamsalu mnt 1, Väike-Maarja 46202, Lääne-Virumaa

Tel: | Mob: 504 9825

E-post: vestur@hot.ee

 

Kontaktisik: Erik Ratnik

Freesturvas