Liikmed

Filtreeri liikmeid:

AS Tootsi Turvas

Papiniidu 5, Büroomaja 1, 80010 Pärnu

Tel: | Mob: 512 4119

E-post: matti.puuronen@tootsiturvas.ee

https://www.tootsiturvas.ee/

 

Kontaktisik: Matti Puuronen

Freesturvas | Alusturvas loomadele | Turba suurpall | Freesturvas | Tükkturvas (pressitud)

AS Nurme Turvas

Nurme küla, Tori vald, 85004 Pärnu mk

Tel: 442 0521 | Mob: 5343 5533

E-post: nurmeturvas@nurmeturvas.ee

http://www.nurmeturvas.ee

 

Kontaktisik: Arli Kanter

Freesturvas | Turba suurpall

AS Prelvex

Tehnika 3, 72213 Türi

Tel: 387 8456 | Mob: 505 1194

E-post: prelvex@hot.ee

 

Kontaktisik: Tarmo Thomson

Freesturvas | Tükkturvas (pressitud)

AS Jiffy Products Estonia

Papiniidu 5a/1, 80010 Pärnu

Tel: 445 5133 | Mob: 506 6492

E-post: info@jiffy.ee

https://www.jiffygroup.com/

 

Kontaktisik: Karmo Leemet

Freesturvas | Turba suurpall | Kasvusubstraat

OÜ Hiiu Turvas

Teenindusjaama, Leigri küla, Hiiu vald, Hiiumaa 92247

Tel: 463 1366 | Mob: 507 3896

E-post: hiiuturvas@gmail.com

 

Kontaktisik: Olev Kuuse

Freesturvas

Era Valduse AS

Metsanurga 2, Märjamaa, 78301 Raplamaa

Tel: 482 1762 | Mob: 507 4220

E-post: allar@eravalduse.ee

http://www.eravalduse.ee

 

Kontaktisik: Allar Peek

Freesturvas | Turba suurpall

AS Elva E.P.T.

Kirde põik 6, 61506 Elva

Tel: 735 6386 | Mob: 515 2586

E-post: elva.ept@elvaept.ee

http://www.elvaept.ee/

 

Kontaktisik: Mait Märtin

Freesturvas | Turba suurpall

AS Kraver

Väike 2, 71004 Viljandi

Tel: 433 3132 | Mob: 5343 0212

E-post: info@kraver.ee

 

Kontaktisik: Elar Abram

Freesturvas

OÜ Vestur

Tamsalu mnt 1, Väike-Maarja 46202, Lääne-Virumaa

Tel: | Mob: 504 9825

E-post: vestur@hot.ee

 

Kontaktisik: Erik Ratnik

Freesturvas

OÜ Rakvere Põllumajandustehnika

Puiestee 2, Sõmeru 44201 Lääne-Virumaa

Tel: 327 0870 | Mob: 508 8135

E-post: rpmt@rpmt.ee

http://www.rpmt.ee/

 

Kontaktisik: Tiit Kuusmik

Freesturvas | Turba suurpall

AS Ramsi Turvas

Turba tee 12, Ramsi, 71101, Viljandi vald

Tel: 433 3302 | Mob: 503 6146

E-post: tarmo@estpeat.ee

https://www.ramsiturvas.ee/

 

Kontaktisik: Tarmo Rattasep

Freesturvas | Turba suurpall | Kasvusubstraat | Freesturvas

OÜ MV Turvas

Tallinna tn 61, 93818 Kuressaare

Tel: 455 6631 | Mob: 524 8846

E-post: mvturvas@tt.ee

 

Kontaktisik: Urmas Sillavee

Freesturvas