Liikmed

Filtreeri liikmeid:

AS Ahtol

Raba tee 5, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harjumaa

Tel: - | Mob: 50 48 040

E-post: yllarpyvi@hot.ee

-

 

Kontaktisik: Üllar Püvi

Freesturvas

OÜ ASB Greenworld Eesti

Nurme Küla, Sauga vald, 85004 Pärnumaa

Tel: 445 9530 | Mob: 56 494 095

E-post: tiidermann@asbgreenworld.ee

https://asbgreenworld.com//

 

Kontaktisik: Jüri Tiidermann

Kasvusubstraat | Turba suurpall

Biolan Baltic OÜ

Kasvuturba, Lavassaare alev, 87001 Pärnumaa

Tel: 446 3381 | Mob: 50 60 836

E-post: rainer.rebane@biolan.com

http://www.biolan.fi/estonia/

 

Kontaktisik: Rainer Rebane

Kasvusubstraat | Turba suurpall

OÜ Bitter Orange

Näituse tn 37, 44314 Rakvere

Tel: | Mob: +372 50 31 365

E-post: marko.pomerants@powerhouse.ee

 

Kontaktisik: Marko Pomerants

Konsultatsiooniettevõte

AS Elva E.P.T.

Kirde põik 6, 61506 Elva

Tel: 735 6386 | Mob: 51 52 586

E-post: elva.ept@elvaept.ee

http://www.elvaept.ee/

 

Kontaktisik: Mait Märtin

Freesturvas | Turba suurpall

Era Valduse AS

Metsanurga 2, Märjamaa, 78318 Raplamaa

Tel: 482 1762 | Mob: 50 74 220

E-post: info@eravalduse.ee

http://www.eravalduse.ee

 

Kontaktisik: Allar Peek

Freesturvas | Turba suurpall

AS Estiko-Plastar

Tehase 19C, 50107 Tartu

Tel: 730 8369 | Mob: 52 90 956

E-post: piret.ivask@estiko.ee

http://www.plastar.ee/

 

Kontaktisik: Piret Ivask

Pakend ja pakkealused

SA Florentaise

Le Grand Pâtis, 44850 Saint-Mars-Du-Désert, France

Tel: | Mob: + 33 6 12 052 306

E-post: eric.beaudet@florentaise.com

https://www.florentaise.com/en

 

Kontaktisik: Eric Beaudet

Kasvusubstraat

HansaPeat OÜ

Tööstuse 3b, 40231 Sillamäe, Ida-Virumaa

Tel: | Mob: 51 21 585

E-post: info@hansapeat.com

http://hansapeat.com/

 

Kontaktisik: Janek Ojamäe

Turba suurpall

OÜ Hiiu Turvas

Teenindusjaama, Leigri küla, Hiiu vald, Hiiumaa 92247

Tel: 463 1366 | Mob: 50 73 896

E-post: hiiuturvas@gmail.com

 

Kontaktisik: Olev Kuuse

Freesturvas

OÜ Inseneribüroo STEIGER

Männiku tee 104, 11216 Tallinn

Tel: 668 1011 | Mob: 55 527 345 / 53 403 790

E-post: helis@steiger.ee / erki.vaguri@steiger.ee

http://www.steiger.ee

 

Kontaktisik: Helis Vahtra / Erki Vaguri

Konsultatsiooniettevõte

SIA IntelliTech

J.Endzelīna tn 1, Valmiera, LV-4201, Läti

Tel: | Mob: +371 283 27 564

E-post: peteris.gredzens@intellitech.lv

http://www.intellitech.lv/

 

Kontaktisik: Pēteris Gredzens

Tehnoloogiaettevõte

OÜ Invester

Mõisa tee 1, 72763 Paide

Tel: | Mob: 51 05 565

E-post: invester@invester.ee

https://invester.ee/home.html

 

Kontaktisik: Jüri Hiienurm

Pakend ja pakkealused

AS Jiffy Products Estonia

Papiniidu 5a/1, 80010 Pärnu

Tel: 445 5133 | Mob: 50 66 492

E-post: info@jiffy.ee

https://www.jiffygroup.com/

 

Kontaktisik: Karmo Leemet

Freesturvas | Kasvusubstraat | Turba suurpall

AS Kagu-Eesti Turvas

Tehnika 4, Parksepa 65509 Võrumaa

Tel: 78 504 75 | Mob: 51 56 161

E-post: olev@ket.ee

https://www.ket.ee/

 

Kontaktisik: Olev Kauts

Freesturvas | Kasvusubstraat | Turba suurpall

OÜ Kekkilä-BVB Eesti

A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn

Tel: - | Mob: 51 89 476

E-post: info@kekkila.ee

http://www.kekkila.ee/

 

Kontaktisik: Ly Lauringson

Kasvusubstraat

AS Kraver

Väike 2, 71004 Viljandi

Tel: 433 3132 | Mob: 53 430 212

E-post: info@kraver.ee

 

Kontaktisik: Elar Abram

Freesturvas

OÜ Kruviks

Ranna Tee 4, Tabasalu 76901 Harju mk

Tel: 603 2120 | Mob: 52 89 756

E-post: info@kruviks.ee

http://www.kruviks.ee

 

Kontaktisik: Vladimir Kozõrev

Tehnoloogiaettevõte

AS Mikskaar

Katusepapi 4, 11412 Tallinn

Tel: 610 1730 | Mob: 50 99 205

E-post: kristel@mikskaar.ee

https://www.mikskaar.com/et/

 

Kontaktisik: Kristel Tombak

Freesturvas | Kasvusubstraat | Turba suurpall

OÜ MV Turvas

Tallinna tn 61, 93818 Kuressaare

Tel: 455 6631 | Mob: 52 48 846

E-post: mvturvas@tt.ee

 

Kontaktisik: Urmas Sillavee

Freesturvas

AS Nurme Turvas

Nurme küla, Tori vald, 85004 Pärnu mk

Tel: 44 20 521 | Mob: 52 40 518

E-post: nurmeturvas@nurmeturvas.ee

http://www.nurmeturvas.ee

 

Kontaktisik: Mikk Sarv

Freesturvas | Turba suurpall

FIE Olar Järvloo

Hundimäe tee 4, Rosma küla, Põlva vald 63221

Tel: - | Mob: 50 79 142

E-post: info@hogberg.ee

 

Kontaktisik: Olar Järvloo

AS Prelvex

Tehnika 3, 72213 Türi

Tel: 387 8456 | Mob: 50 51 194

E-post: prelvex@hot.ee

 

Kontaktisik: Tarmo Thomson

Freesturvas | Tükkturvas (pressitud)

Premier Tech

Meerheide 40 5521 DZ Eersel Netherlands

Tel: +31 (0) 497 514 988 | Mob:

E-post: info@ptsystemsautomation.com

https://www.ptchronos.com/en-de

 

Kontaktisik:

Tehnoloogiaettevõte

OÜ Rakvere Põllumajandustehnika

Puiestee 2, Sõmeru 44201 Lääne-Virumaa

Tel: 327 0870 | Mob: 50 88 135

E-post: rpmt@rpmt.ee

http://www.rpmt.ee/

 

Kontaktisik: Tiit Kuusmik

Freesturvas | Turba suurpall

AS Ramsi Turvas

Turba tee 12, Ramsi, 71101, Viljandi vald

Tel: 433 3302 | Mob: 50 36 146

E-post: tarmo@estpeat.ee

https://www.ramsiturvas.ee/

 

Kontaktisik: Tarmo Rattasep

Freesturvas | Kasvusubstraat | Turba suurpall | Freesturvas | Tükkturvas (pressitud)

Rapla Turvas OÜ

Tallinna mnt 22, Rapla 79512, Raplamaa

Tel: | Mob: 53 090 672

E-post: kristjan@raplaturvas.ee

 

Kontaktisik: Kristjan Kuuse

Freesturvas

OÜ Siimusti Känd

Siimusti, 48444 Jõgeva mk

Tel: 773 9331 | Mob: 51 83 059

E-post: siimustikand@gmail.com

 

Kontaktisik: Aimur Spelman

Freesturvas | Alusturvas

Skywind OÜ

Töökoja, Suur-Nõmmküla / Klottorp, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

Tel: | Mob: 56 987 277

E-post: erlend@skywind.ee

http://skywind.ee/

 

Kontaktisik: Erlend Kotkas

Freesturvas

OÜ Strenge

Kilksama küla, Sauga vald, 80044 Pärnu mk

Tel: 443 1199 | Mob: 50 48 040

E-post: yllarpyvi@hot.ee

 

Kontaktisik: Üllar Püvi

AS Tara-Torf

Pajusi mnt 18, 48106 Põltsamaa

Tel: 776 9808 | Mob: 50 52 038

E-post: taratorf@hot.ee

 

Kontaktisik: Urmas Kulu

Freesturvas

AS Tartu Jõujaam

Valguse tee 4, Lohkva 62207, Luunja vald, Tartumaa

Tel: 748 8727 | Mob: 50 56 904

E-post: mati.kermas@gren.com

 

Kontaktisik: Mati Kermas

Freesturvas

AS Tootsi Turvas

Papiniidu 5, Büroomaja 1, 80010 Pärnu

Tel: | Mob: 51 24 119

E-post: matti.puuronen@tootsiturvas.ee

https://www.tootsiturvas.ee/

 

Kontaktisik: Matti Puuronen

Freesturvas | Turba suurpall | Plokk turvas | Alusturvas | Freesturvas | Tükkturvas (pressitud) | Hakkepuit

AS Torf

Tallinna mnt 26a, Lihula linn, Lääneranna vald 90303, Pärnu maakond

Tel: | Mob: 55 959 259

E-post: torf@hot.ee; marko@astorf.ee

 

Kontaktisik: Marko Kulman

Freesturvas | Alusturvas

Turbateabe OÜ

Sõpruse pst 233-48, 13420 Tallinn

Tel: +372 65 29 297 | Mob:

E-post: rein.veski@mail.ee

 

Kontaktisik: Rein Veski

Kirjastamine

Valmap Grupp AS

Linna küla, Tõrva vald, 68619 Valgamaa

Tel: 766 6370 | Mob: 51 19 083

E-post: info@valmapgrupp.ee

http://www.valmapgrupp.ee/

 

Kontaktisik: Ants Kuld

Freesturvas

Van der Knaap Eesti OÜ

Määrastu, Leevaku küla, Räpina vald 64428, Põlvamaa

Tel: | Mob: 50 41 874

E-post: aivarjogiste@vanderknaap.info

https://www.vanderknaap.info/en/

 

Kontaktisik: Aivar Jõgiste

Freesturvas

OÜ Vestur

Tamsalu mnt 1, Väike-Maarja 46202, Lääne-Virumaa

Tel: | Mob: 50 49 825

E-post: vestur@hot.ee

 

Kontaktisik: Erik Ratnik

Freesturvas

Yara Eesti OÜ

Papiniidu 5, Pärnu 80042, Pärnumaa

Tel: | Mob: 50 51 111

E-post: marek.linnutaja@yara.com

https://www.yara.ee/

 

Kontaktisik: Marek Linnutaja

Väetised ja substraadilisandid