Liit

Filtreeri liikmeid:

OÜ ASB Greenworld Eesti

Nurme Küla, Sauga Vald, 85004 Pärnu mk

Tel: 445 9530 | Mob: 5649 4095

E-post: tiidermann@asbgreenworld.ee

 

Kontaktisik: Jüri Tiidermann

Turba suurpall | Kasvusubstraat

Biolan Baltic OÜ

Mäe 17, Lavassaare, 87001 Pärnu mk

Tel: +372 446 3381 | Mob: +372 506 0836

E-post: rainer.rebane@biolan.com

http://www.biolan.fi/estonia/

 

Kontaktisik: Rainer Rebane

Kasvusubstraat

FIE Olar Järvloo

Hundimäe tee 4, Rosma küla, Põlva vald 63221

Tel: - | Mob:

E-post:

 

Kontaktisik:

AS Elva E.P.T.

Kirde põik 6, 61506 Elva

Tel: 735 6386 | Mob: 515 2586

E-post: elva.ept@elvaept.ee

http://www.elvaept.ee/

 

Kontaktisik: Mait Märtin

Freesturvas | Turba suurpall

Era Valduse AS

Metsanurga 2, Märjamaa, 78301 Rapla mk

Tel: 482 1762 | Mob: 507 4220

E-post: allar@eravalduse.ee

http://www.eravalduse.ee

 

Kontaktisik: Allar Peek

Freesturvas | Turba suurpall

AS Estiko-Plastar

Tehase 16, 50107 Tartu

Tel: 730 8340 | Mob: 507 2308

E-post: triin@estiko.ee

http://www.plastar.ee/

 

Kontaktisik: Triin Anette Kaasik

Pakendite tootmine

AS Hiiu Turvas

Teenindusjaama, Leigri küla, Hiiu vald, Hiiumaa 92247

Tel: 463 1366 | Mob: 507 3896

E-post: hiiuturvas@gmail.com

 

Kontaktisik: Olev Kuuse

Freesturvas

OÜ Inseneribüroo STEIGER

Männiku tee 104, 11216 Tallinn

Tel: 668 1015 | Mob: 5656 6777

E-post: meelis@steiger.ee

http://www.steiger.ee

 

Kontaktisik: Meelis Peetris

Konsultatsioon

AS Jiffy Products Estonia

Papiniidu 5, Büroomaja 2, 80010 Pärnu

Tel: 445 5133 | Mob: 506 6492

E-post: info@jiffy.ee

 

Kontaktisik: Karmo Leemet

Freesturvas | Turba suurpall | Kasvusubstraat

OÜ Kekkilä Eesti

Kalda 9a, Tallinn 11625

Tel: - | Mob: 5189476

E-post: info@kekkila.ee

http://www.kekkila.ee/

 

Kontaktisik: Ly Lauringson

Kasvusubstraat

AS Kraver

Väike 2, 71004 Viljandi

Tel: 433 3132 | Mob: +372 5343 0212

E-post: info@kraver.ee

 

Kontaktisik: Elar Abram

Freesturvas

AS Kruviks

Ranna Tee 4, Tabasalu 76901 Harju mk

Tel: 603 2120 | Mob: 528 9756

E-post: info@kruviks.ee

http://www.kruviks.ee

 

Kontaktisik: Vladimir Kozõrev

Masinaehitus

OÜ MV Turvas

Tallinna tn 61, 93818 Kuressaare

Tel: 455 6631 | Mob: 524 8846

E-post: mvturvas@tt.ee

 

Kontaktisik: Urmas Sillavee

Freesturvas

AS Nurme Turvas

Nurme küla, Sauga vald, 85004 Pärnu mk

Tel: 442 0521 | Mob: 5343 5533

E-post: nurmeturvas@hot.ee

http://www.nurmeturvas.ee

 

Kontaktisik: Arli Kanter

Freesturvas | Alusturvas loomadele | Turba suurpall | Kasvusubstraat

AS Prelvex

Tehnika 3, 72213 Türi

Tel: 387 8456 | Mob: 505 1194

E-post: prelvex@hot.ee

 

Kontaktisik: Tarmo Thomson

Premier Tech Chronos

Klokkervej 11, 4000 Roskilde, Denmark

Tel: +45 8620 1189 | Mob: +45 8620 9689

E-post: perm@premiertech.com

 

Kontaktisik: Marc Peray

OÜ Rakvere Põllumajandustehnika

Puiestee 2, Sõmeru 44201 Lääne-Viru mk

Tel: 327 0870 | Mob: 508 8135

E-post: rpmt@rpmt.ee

 

Kontaktisik: Tiit Kuusmik

AS Ramsi Turvas

Ramsi, 71101, Pärsti vald, Viljandi mk

Tel: 433 3302 | Mob: 503 6146

E-post: tarmo@estpeat.ee

 

Kontaktisik: Tarmo Rattasep

OÜ Siimusti Känd

Siimusti, 48444 Jõgeva mk

Tel: 773 9331 | Mob: 518 3059

E-post: siimusti.kand@mail.ee

 

Kontaktisik: Aimur Spelman

OÜ Stender Estonia

Peterburi Tee 2a, 11415 Tallinn

Tel: 600 5082 | Mob: 5669 9778

E-post: alance@stender.de

 

Kontaktisik: Anu Lance

OÜ Strenge

Kilksama küla, Sauga vald, 80044 Pärnu mk

Tel: 443 1199 | Mob: 504 8040

E-post: yllarpyvi@hot.ee

 

Kontaktisik: Üllar Püvi

AS Tara-Torf

Pajusi mnt 18, 48106 Põltsamaa

Tel: 776 9808 | Mob: 505 2038

E-post: taratorf@hot.ee

 

Kontaktisik: Urmas Kulu

AS Tartu Jõujaam

Lohkva küla, 62207 Luunja vald, Tartu mk

Tel: 748 8727 | Mob: 505 6904

E-post: mati.kermas@fortumtartu.ee

 

Kontaktisik: Mati Kermas

AS Tootsi Turvas

Papiniidu 5, Büroomaja 1, 80010 Pärnu

Tel: 447 1533 | Mob: 503 0561

E-post: tiit.saarmets@tootsiturvas.ee

 

Kontaktisik: Tiit Saarmets

AS Torf

Tallinna mnt 26a, Lihula v 90303 Lääne mk

Tel: 477 8584 | Mob: 5240518

E-post: torf@hot.ee; mikksarv@astorf.ee

 

Kontaktisik: Mikk Sarv

OÜ Vestur

Tamsalu mnt 1, Väike-Maarja 46202,Lääne-Virumaa

Tel: - | Mob: 533 29223

E-post: vestur@hot.ee

 

Kontaktisik: Erik Ratnik